Opakowania jednorazowe

Produkty hurtowni opakowań

Hurtownia Opakowań

Hurtownia FolieKąkol jest kompleksowo zaopatrza w opakowania jednorazowe używane w gastronomi. Są to produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością. Poza opakowaniami posiadamy również inne artykuły niezbędne w gastronomii (słomki, folie, papier itp.).

Na kategorię opakowań jednorazowych składają się naczynia (tacki, talerze, pucharki i flaczarki), kubki (kubeczki, kufle, filiżanki i kieliszki) oraz pudełka gastronomiczne, czyli pojemniki zamykane lub z przykrywką do przechowywania i transportowania żywności.

Poza najczęściej wykorzystywanymi opakowaniami plastikowymi i styropianowymi kupisz u nas, również pojemniki z kategorii EKO wyprodukowane z papieru i podlegające w pełni biodegradacji.

Pojemniki gastronomiczne jednorazowe

Pojemniki

Kubki jednorazowe do napoi

Kubki

Naczynia

Artykuły gastronomiczne, folie, papier, słomki

Gastronomia

Hurtownia opakowań jednorazowych

Oferowane przez FolieKąkol opakowania jednorazowe podzieliliśmy dla wygody klientów naszej hurtowni na 3 podstawowe kategorie. Pierwsza z nich to pojemniki z przykrywkami, druga to kubki, kubeczki, filiżanki i kieliszki. Ostatnią kategorią są szeroko pojęte naczynia jednorazowe, a wśród nich talerze, talerzyki, tacki i głębokie talerze popularnie nazywane flaczarkami.

Pojemniki jednorazowe zamykane lub z przykrywką – tzw. pudełka

Szeroki wybór pojemników jednorazowych wykonanych z plastiku lub styropianu. Różne rozmiary i kształty. Naczynia z przykrywką jako osobnym elementem i zamykane pojemniki.

Ekologiczne zamykane pojemniki wykonane z tektury.

Używane w gastronomi do przenoszenia i przechowywania żywności. Najczęściej kupowane przez restauracje piekarnie i cukiernie. Najczęściej służą jako opakowania na wynos lub pudełka na ciasto.

Pojemniki

Naczynia jednorazowe – talerze, tacki, pucharki

Hurtownia naczyń jednorazowych plastikowych i styropianowych, a także naczyń ekologicznych wykonanych z papieru.

Talerzyki i tacki używane jako podkładki pod żywność w restauracjach typu fast-food, a w tym tacki wykonane z aluminium.

Gębskie naczynia na zupy nazywane popularnie flaczarkami oraz pucharki na lody i deserty.

Naczynia

Kubki jednorazowe

Wyprodukowane z papieru lub różnego rodzaju plastiku kubki, kubeczki w korze transparentnym, białym i brązowym.

Kubki jednorazowe o specyficznym zastosowaniu: małe i duże kufle, filiżanki do kawy i herbaty oraz kieliszki. Małe kieliszki oraz większe na stopce przeznaczone do picia szampana w plenerze.

Kubki, kubeczki, kieliszki, kufle jednorazowe

Kubki

Inne opakowania

Prowadząc punkt gastronomiczny niezbędne mogą się okazać również inne produkty dostępne w hurtownie FolieKąkol. Poniżej, krótka lista towarów najczęściej kupowanych wraz z opakowaniami jednorazowymi.

Folia spożywcza

Rolka papieru do pieczenia

Papier do pieczenia

Folia aluminiowa gastronomiczna

Folia aluminiowa

Reklamówki foliowe na rolce

Reklamówki foliowe

Artykuły papierowe

Artykuły papierowe