O nas

Plan założenia Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Przemysław Kąkol firmy działającej w branży tekstylnej powstał w 1999 roku.

Zaledwie w ciągu kilku miesięcy firma została zarejestrowana i była gotowa do podboju rynku. Pierwszym dużym krokiem w naszej historii jest rok 2005 i przeniesienie produkcji z niewystarczająco dużych hal w Barcinie do zakupionego i przygotowanego do pracy zakładu w Krotoszynie koło Barcina, co pozwoliło pozyskać nowych kontrahentów i zwiększyć nie tylko produkcję ale również zatrudnienie. Rozwijamy się dalej i w maju 2010 roku kupujemy szwalnie w Pakości przy ulicy Inowrocławskiej.

Rok 2014 przynosi nową koncepcje na poszerzenie działalności firmy o produkcję folii stretch.

Pozwoliło to nam na rozwój już nie tylko w branży tekstylnej, ale również i tworzyw sztucznych. Nowo powstała hurtownia opakowań zajmuję hale w Pakości przy ul. Inowrocławskiej 12. Znaczny popyt na rynku pozwala na szybki rozwój działalności i stopniowe poszerzanie posiadanego asortymentu. Na dzień dzisiejszy Hurtownia Opakowań PHU Przemysław Kąkol jest jedną z najprężniej działających firm tego typu w Polsce.

 

PHU Przemysław Kąkol – Szwalnia Przemysłowa 

 

O nas